UX
User Experience

Mít “jen” na pohled hezký web a kvalitní fotky už dnes nestačí. Ačkoliv hltáme a soudíme okolní svět podle jeho okrasné skořápky snad ještě více než kdy dřív, o úspěchu a kvalitě e-shopu už zdaleka nerozhoduje jen jeho hezká tvářička. Špičkový e-shop součastnosti je našlapaný vychytávkami pro zákazníky. Je přívětivý, přehledný a také intuitivní – tedy dokáže vést kroky i oči zákazníka a návštěvníka tím správným směrem.

Sníte o takovém webu i vy? Máte ho mít! Provedeme důkladnou analýzu vašeho současného webu nebo webu, který na svoji chvilku slávy teprve čeká. Proklepneme si také trh, trendy i konkurenci. Na základě získaných dat a informací navrhneme strukturu webu, optimalizujeme procesyvytvoříme atraktivní obsah tak, aby byl čtivější, přátelský a celkově šitý na míru přesně vašemu zákazníkovi či uživateli. A objednávky se jen pohrnou!

Internetový marketing

SEO

Být vidět tam, kde máte? Díky nám poznáte skutečnou sílu magie SEO!

Analytika

Zjistěte, jak si stojíte oproti konkurenci, které kanály přivádí nejvíce zákazníků i jak správně pojmenovat produkt – to je síla analýzy!

PPC a porovnávače zboží

S námi bude vaše reklama vždy trefou do černého!

UX

Web, ze kterého přechází zrak a je navíc ušitý na míru uživatele? I vy ho můžete mít!

Obsahový marketing

Dodáme vám články, které se čtou jedním dechem i úderné slogany, co se vryjí do paměti!

Linkbuilding

Postaráme se o to, aby váš odkaz v online vodách byl opravdu silný a kvalitní.

E-mailing

Konec SPAMů! Kvalitní Newsletter, který bude vaše zákazníky bavit je s námi hračka.

Sociální sítě

Sbírejte likes i sledující díky kvalitnímu a atraktivnímu obsahu i dobře nastaveným kampaním.

Odstartovat spolupráci

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám. Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Scroll to Top