Sociální sítě

Sociální sítě se staly každodenní součástí našich životů. Komunikujeme, sdílíme, rozdáváme likes. Ale také sledujeme nejnovější trendy, inspirujeme se a získáváme zpětnou vazbu okolí. Facebook, Instagram, LinkedInPinterest se staly nezbytnými nástroji pro firemní propagacipřímou a rychlou komunikaci se zákazníky. Na nic nečekejte a využijte naplno jejich potenciál!

Vytvoříme pro vás kvalitní a virální obsah, který rozvíří diskuze, vyburcuje likes a celkově život na vašich firemních profilech. Okouzlujte fotkami, oslovujte poutavými příspěvky i zajímavými PPC kampaněmi a tvořte přívětivou, přístupnou a moderní tvář své značky!

Proč být vidět na sociálních sítích?

Budujete důvěru

Na sociálních sítích má každý uživatel přehled o tom, co snídá jeho kamarád, co dělá ve volném čase kolega... a také o tom, co jeho známí sledují a co se jim líbí.
Pokud si všimne, že se někomu známému líbí vaše společnost, podpoří to jeho důvěru ve vaši značku!

Komunikujete

Komunikujte se zákazníky v jejich přirozeném prostředí. Mnoho lidí se cítí lépe, když napíší zprávu do messengeru, než když musí sepisovat formální email.
Jděte svým klientům naproti a vytvořte pro ně přátelský prostor.

Získáte zpětnou vazbu

Na sociálních sítích svět uhání rychlostí blesku. Díky tomu se k vám dostane zpětná vazba dříve, než z jiných kanálů.
S relativně minimálními náklady a raketovou rychlostí se dozvíte, jak vaši zákazníci a fanoušci váš byznys vnímají.

Informujete

Na sociálních sítích se běžní uživatele pohybují i několikrát denně. Kolikrát denně se ale podívají na váš web nebo eshop?
Prostřednictvím sociálních sítí máte jedinečnou možnost na ně emocionálně zapůsobit, navnadit je k nákupu speciální akcí, oznámit uvedení nového produktu a samozřejmě je pravidelně informovat o nabídce, a to klidně každý den!

Tvoříte virální obsah

Snem každého obchodníka je vytvořit virální obsah. Tedy content, který jeho sledující šíří sami, protože je zkrátka baví.
Jedná se o reklamu zadarmo - a kdo by ji nechtěl, že?

Zvýšíte si kredit

Sociální sítě podpoří to, jak budou vaši fanoušci a zákazníci vaši značku vnímat.
Sociální sítě nabízí oboustrannou komunikaci i možnost nahlédnout "pod pokličku" - to sledující hodnotí kladně.
A v neposlední řadě, pokud vás na sítích nenajdou, je to už v dnešní době trochu podezřelé.

Tvoříte cílenou reklamu

Na sociálních sítích lze skvěle zacílit každou reklamní kampaň, takže neplatíte za oslovování osob, které nepatří do vaší cílové skupiny!

Budete vidět ve vyhedávačích

Dalším pozitivním dopadem je i to, že vyhledávače vaše aktivity na sociálních sítích ocení a zlepší vaši pozici při vyhledávání!

Odstartovat spolupráci

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám. Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Internetový marketing

SEO

Být vidět tam, kde máte? Díky nám poznáte skutečnou sílu magie SEO!

Analytika

Jak si stojíte oproti konkurenci, které kanály přivádí nejvíce zákazníků i jak správně pojmenovat produkt – to je síla analýzy!

PPC a porovnávače zboží

S námi bude vaše reklama vždy trefou do černého!

UX

Web, ze kterého přechází zrak a je navíc ušitý na míru uživatele? I vy ho můžete mít!

Obsahový marketing

Dodáme vám články, které se čtou jedním dechem i úderné slogany, co se vryjí do paměti!

Linkbuilding

Postaráme se o to, aby váš odkaz v online vodách byl opravdu silný a kvalitní.

E-mailing

Konec SPAMů! Kvalitní Newsletter, který bude vaše zákazníky bavit je s námi hračka.

Sociální sítě

Sbírejte likes i sledující díky kvalitnímu a atraktivnímu obsahu i dobře nastaveným kampaním.

Odstartovat spolupráci

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám. Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Specialista sociálních sítí

Lana

marketingová specialistka,
manažerka sociálních sítí

Lana bere svoji práci svědomitě a nelekne se žádné výzvy. Její koncepce jsou do detailu propracované. Ví, co se na sociálních sítích a internetovým marketingu nosí, zná všechny zbraně a nebojí se je použít. Ať už s působením v online světě začínáte, nebo už se na sítích pohybujete nebo zatím začínáte, Lana dokáže vaše sítě transformovat v místo plné aktuálních trendů.

TP

Tiana

content creator

Táňa je poctivý a tichý dříč. Samostatně si vše oběhne, promyslí a elegantně točí videa, konkrétně na určité záběry má kreativní očko, jako nikdo jiný. Kdy to však teprve začne, je střih a produkce. My všichni v kanclu občas zaslechneme nějakou melodii nebo citaci, která se ve videu objeví, ale stále si vše jen domýšlíme. Když však vidíme výsledek, všem nám spadne brada. Táňa dělá úžasná reelska a dokáže zachytit krásu i v obyčejných věcech a zaměřit se na zajímavé detaily. Z jejich videí emoce prostě pocítíte.

Scroll to Top