O nás

Kdo jsme?

Jsme analytici, copywriteři, fotografové, grafici, projektoví manažeři, propagátoři na sociálních sítích, prostě tým šikovných lidí tvořící pod značkou Marketing za Vás.

Klidně si nás představte jako takové „překladatele“ z marketingové nebo, chcete-li, „ajťácké“ řeči.

S klientem chceme najít společnou řeč. Nejsme ti, kdo mají vždy pravdu. Hledáme konsenzus a na prvním místě je vždy spokojenost a především úspěšný byznys našeho klienta. Každý krok, který podnikneme na cestě za vaším úspěchem, vysvětlujeme, abyste i vy nasáli naše know-how a věděli, jak na to!

Jaké jsou naše cíle?

  • Spokojení klienti, kteří ví, proč děláme to, co děláme, a vidí výsledky!
  • Dobré vztahy s klienty – mnozí jsou pro nás nejen obchodními partnery, ale za léta úspěšné spolupráce i přáteli. Těchto vazeb si vážíme!
  • Dobře našlápnutý (a kvalitním marketingem podpořený) byznys našich klientů a skvělé obchodní výsledky, na které je radost pohledět.
  • Neustálé sledování trendů a novinek na poli marketingu. Nechceme našim klientům nabízet „včerejší rohlíky“, a proto se nepřestáváme vzdělávat!

Náš tým

Ondra

Ondra

jednatel

Jako jednatel společnosti vnáší do světa marketingu a strategií jiný úhel pohledu, který může nejen otevřít oči, ale i najít zcela novou cestu či směr vašeho podnikání.

Tom

Tom

analytik, vedoucí projektový manažer

Analýzy, strategie a neustálá optimalizace firemních procesů je Tomášovým velkým hobby. Pomůže i vašemu podnikání k lepším zítřkům.

Dita

Dita

projektová manažerka

Dita se stará o to, aby u vaší zakázky vše klapalo, jako dobře promazaný stroj. Konzultuje s vámi vaše představy a přání a společně s celým týmem mění sny ve skutečnost. Jejím cílem je kompletně a včas realizovaný projekt.

Sylva

Sylva

copywriterka

Pro váš úspěch si klidně vypíše duši! Pravopis a slovosled nejsou vaši nejlepší kamarádi? Nevadí. Sylva si poradí nejen s gramatikou a stylistikou. Kreativně a čtivě zpracuje jakékoliv téma.

Blanka

Blanka

copywriterka

Umí napsat jednu věc desetkrát a ještě ji to baví. Blanka udělá maximum pro to, aby se u vás klienti nedívali jen na obrázky, ale rádi se také začetli. Jejím cílem je obsah, který prodává!

Hanka

copywriterka

Píše, jako když bičem mrská. Poutavé nadpisy, chytlavé slogany, vypilovaná gramatika – této nadšenkyni do psaní není nic z toho cizí. Provede vás rozbouřenými vodami českého pravopisu a ještě se to bude číst jedna báseň!

Barča

správce e-shopů

Poutavé příspěvky, úspěšné kampaně a také Instagram, na který je radost pohledět? Barča je profík, který se vám postará o přízeň na poli sociálních sítí a probudí je k životu nejen počty nových sledujících.

Lana

manažer sociálních sítí

Lana je na sociálních sítích jako ryba ve vodě. S jejími radami či pod její pevnou rukou rozkvete váš Instagram i Pinterest a na Facebooku budete sbírat nejen likes, ale i komentáře do diskuzí. 

Jakub

fotograf & videomaker

Jakub je ostřílený kameraman a fotograf s okem pro detail! Vytvoří pro vás perfektní videa, spoty i reklamy, nafotí krásný obsah nejen na social. Nejen pracovní nadhled si udržuje díky vlastnímu dronu a z jeho práce jdou klienti právem do kolen.

Petr

PPC slecialista

Petrův svět jsou čísla, produktové nabídky i slovní hrátky. Pomůže vám vyladit PPC kampaně k dokonalosti a vylepší nejen vaše prodeje, ale i celkovou strategii.

Lukáš

grafický designér

Zkušený grafik, který dokáže perfektně nacítit vizuální jazyk a image každého brandu! Vaší značce i webu ušije slušivý, padnoucí grafický kabátek. Mimo to se nebojí přiložit ruku k dílu i jako schopný projekťák.

Hledáme

projektový manažer/ka

Zatím jsme se ještě nepoznali, ale to se může brzy změnit! Do našeho marketingového týmu hledáme šikovného kolegu či šikovnou kolegyni, které bude bavit řízení marketingových projektů a jejich rozvoj. Pokud jste to vy, klikněte na odkaz níže!

Hledáme

PPC specialista/ka

Pokud pro vás „PPC“ není cizí slovo a nebojíte se zapojit do akčního marketingového týmu, rádi vás poznáme! Hledáme týmového hráče, který se postará o maximální úspěšnost kampaní našich klientů.

Dita

Hledáme

marketingový specialista/ka

Zatím jsme se ještě nepoznali, ale to se může brzy změnit! Do našeho marketingového týmu hledáme šikovného kolegu či šikovnou kolegyni, které bude bavit řízení marketingových projektů a jejich rozvoj. Pokud jste to vy, klikněte na odkaz níže!

Proč si vybrat právě nás?

Na prvním místě jste pro nás vy – náš klient – a vaše spokojenost! Vytvoříme a nastavíme kompletní marketingovou strategii, která prodává!

Ani jeden z nás není expert na vše, a proto v našem týmu najdete grafika, který je pedant na vizuál, copywritery s citem pro psané slovo, projektové manažery, kteří se nás nebojí srovnat do latě, a další specialisty. Nad vaším projektem se sejdeme všichni a doladíme ho k dokonalosti.

Máme tah na bránu a jde nám o naše i vaše výsledky. Vytváříme kampaně, které prodávají. Dobré jméno nám dělají úspěchy a prodeje našich klientů.

Ať už potřebujete zkonzultovat obsah na sociálních sítích, nastavit PPC, nebo vyladit web, ať chcete investovat minimum nebo o něco více – vždy se o vás profesionálně postaráme. Na zakázky dohlíží projektový manažer, který nepustí nic, za co bychom nedali ruku do ohně!

Konzultujeme s vámi připravované kampaně. Společně si nastavíme cíle a strategii. Naším cílem je, abyste se na nás mohli kdykoliv obrátit a my tu byli pro vás.

Protože svět marketingu běží rychlostí blesku, neusínáme na vavřínech a sledujeme trendy. Vám předáváme zkušenosti, praktické tipy a triky založené na několikaleté praxi plavby v marketingových vodách.

Jsme z Plzně a okolí stejně jako většina našich klientů. Proto si zakládáme i na tom, abychom pomáhali k rozvoji místní kultury. Aktuálně podporujeme místní fotbalové týmy, se kterými si ve volném čase jdeme rádi zakopat.

Analýza

Je naše hobby

1
VIP klientů
100
Projektů
1 000
Klíčových slov

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Scroll to Top