Kariéra

Marketingový specialista/ka

Znáš účinné marketingové zbraně a nebojíš se je použít? 

Jsme lokální marketingová agentura, která si zakládá na osobním přístupu ke klientovi. Díky tomu máme stálou základnu VIP klientů z Plzeňska, kteří na nás nedají dopustit a my zas nedáme dopustit na ně. 

Neustále rosteme! Nesbíráme jen know-how, zkušenosti a reference, ale rozrůstáme se i o nové členy našeho týmu. A teď hledáme možná právě tebe!

Nepotřebujeme agenta OO7, který zvládne pilotovat helikoptéru, pít martini a zachraňovat královnu (to vše zároveň), ale představujeme si tě jako akčního člověka, který pro spokojenost klienta udělá maximum. Jsi rozený analytik, umíš si poradit s úkolem od A do Z. Když dostaneš zadání od klienta, zpracuješ analýzy, navrhneš kampaň a už máš v hlavě jasnou vizi a víš, co má kdo dělat. Navrhované strategie si budeš umět (a budeš chtít!) energicky obhájit, protože náhoda neexistuje a ty víš, co a proč děláš. Do budoucna se staneš pravou rukou našeho projekťáka!

Co tě u nás čeká?

Nabízíme

Požadujeme

PPC specialista/ka

Pro správný klik šel bys světa kraj?

Jsi tak trochu cifršpión (rozuměj: čísla jsou tvé hobby a trochu závislost), velký marketingový srdcař, máš smysl pro detail a (ne)skrýváš v sobě analytického ducha? OK, to zní slibně. Chtěl/a bys být náš nový PPCčkař?

Jsme ryze plzeňská marketingová agentura a zakládáme si na tom, že zadání od klienta pro nás není jen byznysem, ale srdeční záležitostí. Marketingem žijeme a naši klienti to ví. 

U nás se jako PPCčkar nemusíš bát, že bys neměl dost práce. Stabilní portfolio klientů se ti o ni postará! 

A jak si tě představujeme? I bez kompasu se neomylně zorientuješ v Skliku a Google AdsGoogle Analytics bude tvůj denní chleba, takže i zde víš, kde co najít. 

Moc dobře víš, že dobrá PPC kampaň nezačíná a nekončí jen u odklikání parametrů. Nadšení a zodpovědnost ti velí dotáhnout úkol do konce. Takže optimalizuješ tak, že z toho jdou klienti do kolen, a ještě k tomu jim odreportuješ své výsledky

A co zkušenosti? Chceme je? Aby čísla vycházela, měl bys kampaně mrskat levou zadní, to je jasná věc. Naši klienti nám důvěřují a my je nechceme zklamat. Proto od tebe zkušenost s PPC reklamami a jejich vyhodnocováním očekáváme.

Nabízíme

Požadujeme

Projektový manažer/ka

Život projekťáka je jako bonboniéra. Nikdy nevíš, co ochutnáš a co si pro tebe klient připraví!

Jsi zkušený projekťák a zároveň nadšenec do webů, eshopů a internetového marketingu? Jsi stratég, rozený organizátor, nebojíš se výzev a věříš, že pár dobře volených slov stmelí kolektiv stejně jako vydařený teambuilding? Jsi také lídr, co se nebojí rozdat práci? Víš moc dobře, co znamená „deadline„, a že za ni už vlak nejede? 

Tak v tom případě je přesně pro tebe určené tlačítko dole. Pošli nám své CV a dej nám vědět, že existuješ!

Jsme lokální marketingová agentura, která si zakládá na osobním přístupu ke klientovi. Díky tomu máme stálou základnu VIP klientů z Plzeňska, kteří na nás nedají dopustit a my zas nedáme dopustit na ně.

Jak vypadá den našeho projekťáka? No, jako ta bonboniéra. Každý je jiný! Jako projektový manažer budeš mít na starosti širokou škálu služeb pro naše klienty. 

Především bude tvojí zodpovědností zajistit, abychom naše služby dodali klientům včas, v top kvalitě a v rámci předem schváleného rozpočtu! Nebudeš ale na všechno sám, k ruce budeš mít sehraný tým marketingových specialistů. Na tobě bude delegovat úkoly, dohlížet na dodržování kvality i termínů a také kočírovat komunikaci v rámci týmu. Bude to i o „před“ a „po“ – tedy o plánování projektu z pohledu časového a finančního rámce a vyhodnocování výsledků práce s týmem a následný report klientovi. Měl/a bys mít za sebou pár let zkušeností v marketingové agentuře. Nehledáme nováčka, ale zkušeného kolegu.

Je to hodně práce, ale také hodně zábavy!

Co tě u nás čeká?

Nabízíme

Požadujeme

Scroll to Top