Internetový marketing

Zazářit ve vodách internetu, dát o sobě vědět, získávat nové a nové zákazníky a poznat na vlastní kůži, co je to skutečný úspěch? Maximalizujte svůj potenciál s těmi správnými partnery – jsme profesionálové na internetový marketing. Společně dokážeme cokoliv!

S pomocí na míru šitého copy rozhýbeme návštěvnost vašich stránek a podnítíme zákazníky k akci, dáme o vás vědět silou kvalitního linkbuildingu a společně probudíme vaše sociální sítě k životu. Optimalizujeme procesynastavíme správný strategický kurz, který pomůže vašim tržbám stoupat stále výš.

Jste světem online prodeje doposud nepolíbení a chcete do něj vkročit správnou nohou? Připravíme vás na nečekané a rádi pomůžeme i s tvorbou webu.
Náš tým kope za VÁŠ úspěch!

Vytvoříme za vás

SEO

Chcete být vidět? Díky nám poznáte skutečnou sílu magie SEO!

Analytika

Jak si stojíte oproti konkurenci? Které kanály vám přivádí nejvíce zákazníků? Jak správně pojmenovat produkt? To je síla analýzy!

PPC a porovnávače zboží

S námi bude vaše reklama vždy trefou do černého!

UX

Web, ze kterého přechází zrak a je navíc ušitý na míru uživatele? I vy ho můžete mít!

Obsahový marketing

Dodáme vám články, které se čtou jedním dechem, i úderné slogany, co se vryjí do paměti!

Linkbuilding

Postaráme se o to, aby váš odkaz v online vodách byl opravdu silný a kvalitní.

E-mailing

Postaráme se o to, aby vaše newslettery nepadaly do SPAMů! Kvalitní newsletter, který bude vaše zákazníky bavit, je s námi hračka.

Sociální sítě

Sbírejte likes i sledující díky kvalitnímu a atraktivnímu obsahu i dobře nastaveným kampaním.

Odstartovat spolupráci

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám. Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Analýza • PPC • Sociální sítě

Tomáš

vedoucí, analytik,
projektový manažer

Analýzy, strategie a neustálá optimalizace firemních procesů je Tomášovým velkým hobby. Pomůže i vašemu podnikání k lepším zítřkům.

Petr

marketingový a IT specialista

Petrův svět jsou technologie. Rozumí složitým procesům, které musí běžet na pozadí. Stane se „Šedou eminencí“ vašeho podnikání – spravuje weby, vymýšlí strategie PPC kampaní a stále se ve svém oboru vzdělává.

Lana

marketingová specialistka,
manažerka sociálních sítí

Lana bere svoji práci svědomitě a nelekne se žádné výzvy. Její koncepce jsou do detailu propracované. Ví, co se na sociálních sítích a internetovým marketingu nosí, zná všechny zbraně a nebojí se je použít.

Chcete s námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám.
Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Scroll to Top