Firemní identity

Firemní identita, nebo také branding, to není jen logo. Je to vše, čím se společnost prezentuje. Od loga, přes webovou prezentaci, propagaci produktu na sociálních sítích, až po komunikaci e-shopu či zaměstnance. Může na vás působit pozitivně nebo negativně. My se snažíme tvořit pozitivní firemní identity. Vytvoříme vám firemní identitu na míru tak, abyste se v ní opravdu našli, a vaši zákazníci vás spolehlivě rozeznali od konkurence.

Vytvoříme za vás

Loga

Logo bývá první, čeho si na webové prezentaci všimnete. Buď ve vás vzbudí zájem, nebo jej bez emocí přejdete. Naše loga tvoří emoce!
Nabízíme též možnost redesignu vašeho starého loga.

Firemní barvy

Vybereme barvy, které charakterizují vaši společnost. Definujeme jejich souřadnice v barevných modelech CMYK, HSL, LAB a RGB. Stanovíme barevné řady a k nim odpovídající kontrast. To vše zaznamenáme do grafického manuálu.

Písmo a typografii

Vybereme za vás písmo, které se bude hodit ke stylu vaší identity. V grafickém manuálu určíme, jaké řezy a velikosti používat pro nadpisy a prostý text.

Tiskoviny

Navrhneme pro vás tiskoviny, které budete pro vaši práci potřebovat. Od merkantilních, jako jsou vizitky, id karty, vysačky, desky s chlopněmi, přes katalogy, sales booky, dopisní a hlavičkové papíry aj.

Outdoor propagaci

Chcete být vidět nejen v online světě? Potřebujete navrhnout billboardy, vlajky, plachty nebo jinou formu venkovní reklamy? Rádi vám pomůžeme.

Reklamní předměty

Malá pozornost, kterou věnujete klientům, ve formě reklamního předmětu, udělá radost a buduje lepší vztahy. Nemusí se jednat pouze o propisky, známe trendy i ve světě reklamních předmětů!

Oblečení

Trička, košile, mikiny, montérky nebo čepice, to vše je možné navrhnout v jednotném stylu, který zviditelní vaše zaměstnance.

Polep vozidel

Škoda nevyužít vaše firemní dopravní prostředky k propagaci společnosti. Navrhneme polep jak osobních, tak nákladních vozidel.

Označení budov

Navrhneme pro vás označení budovy tak, abyste byli vidět, a samozřejmě i tak, aby odpovídalo stanoveným standardům. Ukažte svoji značku světu ve velkém!

Orientační systémy

Chcete, aby klienti věděli kudy kam? Je hezké mít krásné označení budovy, nicméně je nešťastné, pokud se vám v ní klient ztratí. Proto navrhujeme srozumitelná označení.

PPC kampaní

Dobrý reklamní banner je lepší než tisíc slov. Proto tvoříme reklamní bannery, které zaujmou vaše klienty na první pohled.

E-shopů a webů

Nevybrali jste si žádnou z tisíce šablon pro váš web nebo e-shop? Nevadí. Vytvoříme pro vás vzhled vaší prezentace na míru.

Šablony pro MS Office

Dle grafického návrhu připravíme a nastylujeme šablonu hlavičkového papíru pro MS Word.

Grafický manuál

Je dobré vědět, jaká pravidla dodržovat při práci nejen s logem. Připravíme pro vás grafický manuál kde vše podstatné definujeme.

Chcete se námi odstartovat spolupráci?

Rádi vám pomůžeme rozjet váš byznys na plné obrátky. Neváhejte a ozvěte se nám. Již na první schůzce poznáte rozdíl v jednání oproti konkurenci.

Scroll to Top